Vendade Liivide etluskonkursi piirkonnavoor 05. aprill Ruslan Bobkov (huvijuht)

3. aprillil toimus Toila Gümnaasiumis Vendade Liivide etluskonkursi piirkonnavoor.

Sillamäe Eesti Põhikoolist osalesid konkursil Darina Burova (3. b kl), Artur Volosatov (3. b kl), Alisa Novikova (6. kl), Ivita Korkus (8. kl), Arina Smorodina (9. kl).

Iga õpilane esitas peast ühe pala Juhan või Jakob Liivi loomingust ning ühe pala Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingust.

Meie kooli õpilased saavutasid järgmised auhinnalised kohad:

• Darina Burova - I koht (1.-3. kl arvestuses)
  • Alisa Novikova - I koht (4.-6. kl arvestuses)
  • Arina Smorodina - I koht (7.-9. kl arvestuses)
  • Ivita Korkus - III koht (7.-9. kl arvestuses)

Esikoha saajad pidid veel ühe korra esinema, nende hulgast valiti välja konkursi üldvõitja - Arina Smorodina, kes sõidab 13. aprillil vabariiklikule etluskonkursile.

Õpilasi juhendasid õpetajad Anneli Tjuljukov ja Meeli Rjabova.

Palju õnne!

Meie kooli õpilased saavutasid järgmised auhinnalised kohad:

• Darina Burova - I koht (1.-3. kl arvestuses)
  • Alisa Novikova - I koht (4.-6. kl arvestuses)
  • Arina Smorodina - I koht (7.-9. kl arvestuses)
  • Ivita Korkus - III koht (7.-9. kl arvestuses)

Õpilasi juhendasid õpetajad Anneli Tjuljukov ja Meeli Rjabova.

Palju õnne!