Uudised

Esseekonkursi "Sini-must-valge minu elus" tunnustusüritus 20. mai Meeli Rjabova (õpetaja)


7. mail toimus Tallinnas esseekonkursi "Sini-must-valge minu elus" tunnustusüritus. Meie koolist olid tänuüritusele kutsutud Vitalija Smirnova (6. kl), Anželika Medvedjeva (6. kl), Stepan Maksimov (7.kl), Polina Andrianova (8. kl), Jaana Šaškina (9.kl) ja Eva Soroka (9.kl), kelle tööd trükiti ära esseekogumikus. Lisaks märkis žürii ära Aleksandra Artamonova (7. kl) ja Alina Ionova (8. kl) esseed. Tallinnas külastati Eesti Lastekirjanduse Keskust, kus toimus kaks töötuba: "Sõnatud raamatud" ja "Mis on see luuletaja luule?". Seejärel osalesid õpilased Tallinna Teletornis on loovusprogrammis “Nutifoto”, kus õpiti, kuidas nutitelefoni abil ilusaid fotosid teha. Esseekonkursi korraldas Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit ning üritust toetas Haridus- ja Teadusministeerium. Õpilasi juhendas õpetaja Meeli Rjabova.
7. mail toimus Tallinnas esseekonkursi "Sini-must-valge minu elus" tunnustusüritus. Meie koolist olid tänuüritusele kutsutud Vitalija Smirnova (6. kl), Anželika Medvedjeva (6. kl), Stepan Maksimov (7.kl), Polina Andrianova (8. kl), Jaana Šaškina (9.kl) ja Eva Soroka (9.kl), kelle tööd trükiti ära esseekogumikus. Lisaks märkis žürii ära Aleksandra Artamonova (7. kl) ja Alina Ionova (8. kl) esseed. Tallinnas külastati Eesti Lastekirjanduse Keskust, kus toimus kaks töötuba: "Sõnatud raamatud" ja "Mis on see luuletaja luule?". Seejärel osalesid õpilased Tallinna Teletornis on loovusprogrammis “Nutifoto”, kus õpiti, kuidas nutitelefoni abil ilusaid fotosid teha. Esseekonkursi korraldas Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit ning üritust toetas Haridus- ja Teadusministeerium. Õpilasi juhendas õpetaja Meeli Rjabova.