Uudised

15. mail toimus meie koolis kevadkontsert 23. mai Ruslan Bobkov (huvijuht)


15. mail toimus meie koolis kevadkontsert. Kevadkontserdiga tähistas meie kool ka 12. mail toimunud emadepäeva. Esinesid 1.-4. kl õpilased. Kevadkontserdit külastasid ka lapsevanemad, kellele meie kooli õpilased esinesid. Esines ka Sillamäe Eesti Põhikooli mudilaskoor kolme lauluga: "Suvelaul", "Eesti laps" ja "Sokk ja kummik".
Kontserdi õhtujuhiks oli 9. kl õpilane Arina.

15. mail toimus meie koolis kevadkontsert. Kevadkontserdiga tähistas meie kool ka 12. mail toimunud emadepäeva. Esinesid 1.-4. kl õpilased. Kevadkontserdit külastasid ka lapsevanemad, kellele meie kooli õpilased esinesid. Esines ka Sillamäe Eesti Põhikooli mudilaskoor kolme lauluga: "Suvelaul", "Eesti laps" ja "Sokk ja kummik".
Kontserdi õhtujuhiks oli 9. kl õpilane Arina.