Võistulugemine „Hansenist Tammsaareni” 18. märts Meeli Rjabova (õpetaja)

15. märtsil 2024. a toimus Tartu Ülikooli Narva kolledžis Anton Hansen Tammsaare loomingu võistulugemine „Hansenist Tammsaareni“.

Võistlusel tuli osalejal esitada peast 3–5 minuti pikkune lühipala või katkend Tammsaare loomingust eesti keeles. Hindamisel arvestatati repertuaari valikut ja sobivust lugejale, teksti mõtte esiletoomist, kõnetehnika valdamist, kontakti publikuga, teksti peasolekut, emotsionaalsust ja mõjuvust.

Sillamäe Eesti Põhikoolist osales konkursil 13 õpilast, kelle esinemist oli nauditav kuulata.

Meie kooli õpilased saavutasid hulgaliselt auhinnalisi kohti:

1. koht (5.- 6.kl) – Vitalija Smirnova

1. koht (7. - 8. kl) – Ivita Korkus

2. koht (7. - 8. kl) – Kristina Šutikova

2. koht (9.-12. kl) – Arina Smorodina

Eripreemiad pälvisid Katherina Shekhireva, Katrina Leonovitš ja Polina Andrianova.

Õpilasi juhendasid Anneli Tjuljukov ja Meeli Rjabova.

Suur aitäh kõikidele osalejatele ja TÜ Narva Kolledžile!

Meie kooli õpilased saavutasid hulgaliselt auhinnalisi kohti:

1. koht (5.- 6.kl) – Vitalija Smirnova

1. koht (7. - 8. kl) – Ivita Korkus

2. koht (7. - 8. kl) – Kristina Šutikova

2. koht (9.-12. kl) – Arina Smorodina

Õpilasi juhendasid Anneli Tjuljukov ja Meeli Rjabova.

Suur aitäh kõikidele osalejatele ja TÜ Narva Kolledžile!