Uudised

Uuenduslik õppetund Sillamäe Eesti Põhikoolis! (Hariduskopter) 02. aprill Sillamäe Eesti Põhikool


27. märtsil meie kooli külastasid Hariduskopteri esindajad.

„Eile kogesime Sillamäel midagi erakordset. Meie Pea Peale Pööratud nädala raames astusid Sillamäe Eesti Põhikooli esimese klassi õpilased õpetaja rolli ja viisid läbi tegevusi Sillamäe Lasteaed Päikseke vanemale rühmale. See oli tõeliselt eriline kogemus nii noorõpetajatele kui ka lasteaia lastele, kes said tutvuda lähemalt koolieluga ning luua uusi sildu õppimises ja suhtluses.
Suur tänud õpetaja Erika Larenile, kelle juhendamisel ja toetusel said meie noored õpetajad tunda end kindlalt ja inspiratsiooniküllaselt.“

Vaata video Youtube`is https://www.youtube.com/watch?v=iaBqPU7yyYo  

Uudise autor on Hariduskopter (https://www.facebook.com/search/top?q=hariduskopter )

 

27. märtsil meie kooli külastasid Hariduskopteri esindajad.

„Eile kogesime Sillamäel midagi erakordset. Meie Pea Peale Pööratud nädala raames astusid Sillamäe Eesti Põhikooli esimese klassi õpilased õpetaja rolli ja viisid läbi tegevusi Sillamäe Lasteaed Päikseke vanemale rühmale. See oli tõeliselt eriline kogemus nii noorõpetajatele kui ka lasteaia lastele, kes said tutvuda lähemalt koolieluga ning luua uusi sildu õppimises ja suhtluses.
Suur tänud õpetaja Erika Larenile, kelle juhendamisel ja toetusel said meie noored õpetajad tunda end kindlalt ja inspiratsiooniküllaselt.“