Noored mõtlevad kaasa 15. jaanuar Anželika Vaino-Keskküla (õppejuht)

11. jaanuaril toimus õpilasesinduse ja juhtkonna esindajate ajurünnak teemal "Meie kool täna ja homme". Kolm töörühma jagasid oma ideid ja mõtteid teemadel: õppekorraldus, kooli keskkond, kommunikatsioon ja koostöö.

Edukas koostöö loob võimalusi koolikogukonna arenguks ning soodustab positiivset koolikultuuri. Õpilasesinduse ja juhtkonna vastastikune toetus on aluseks sellele, et koolis valitseks inspireeriv õhkkond, kus iga õpilane tunneb end kuulduna ja hinnatuna.

Suur aitäh korraldajatele ja osalejatele!

Suur aitäh korraldajatele ja osalejatele!