AI meie koolis 27. veebruar Sillamäe Eesti Põhikool

Sillamäe Eesti Põhikooli õpetajad täiendasid end ChatGPT koolitusel, kus õppisid rakendama tehisintellekti abil loodud võimalusi õppetöös. Koolituse eesmärk oli avardada õpetajate digioskusi ning võimaldada neil kasutada uusi tehnoloogilisi vahendeid õpilaste õppeprotsessi toetamiseks. Kogemus oli innustav ning õpetajad väljendasid valmidust integreerida õpitut oma igapäevatöösse, pakkudes õpilastele veelgi mitmekesisemaid ja interaktiivsemaid õpikogemusi.

(Uudis on koostatud ChatGPT abil :-) )

(Uudis on koostatud ChatGPT abil :-) )