Õpetajad

Õpetaja nimi Õppeaine Klassijuhataja vastuvõtuaeg Konsultatsioonid Kontakt
Nataša Kotšergina direktor     See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Zsofia Eszter Baglyas lapsehoolduspuhkus      
Helen Uustal algklassiõpetaja reede  1.t kolmapäev 8.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Veronika Kõiv algklassiõpetaja, matemaatika reede   1.t teisipäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.mail.ee  
Tiina Pilvar algklassiõpetaja, ajalugu teisipäev 14.10-14.40 teisipäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Liina Surina algklassiõpetaja, matemaatika reede  6.t teisipäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meeli Rjabova eesti keel

teisipäev 3.t

teisipäev 8.t,

reede 7.t

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Peeter Veltson inglise keel  teisipäev 7.t kolmapäev 7.,8.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.gmail.com 
Jelena Sergejeva vene keel   reede    7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  
Elena Lepasild lapsehoolduspuhkus     See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Lillemäe õppealajuhataja, matemaatika   neljapäev 6.,7.t

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Jevgeni Ignatjev kehaline kasvatus     See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.mail.com 
Juulia Mets muusikaõpetus  esmaspäev 1.t teisipäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kati Kama käsitöö, Kunst   kolmapäev 8.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Vambola Pilvar tööõpetus   kolmapäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Margit Korotkova geograafia, bioloogia, ühiskonnaõpetus
inimeseõpetus
  esmaspäev 7.t See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Aive Küng ajalugu   reede 7.30 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Ella Skiller keemia, füüsika, loodusõpetus   neljapäev 7., 8.t  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Ksenia Savchenko huvijuht     See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.